Teenused

Kuna auditi usaldusväärsus pole kunagi olnud tähtis kui täna, on HLB Expertuse eesmärgiks tagada, et teostatavad auditid vastavad alati kõige kõrgematele standarditele.

Vaadake rohkem...

Meie ühised teadmised, kogemused ja haridus on väärtuslikuks aluseks ka teiste koolitamisel ja nõustamisel. Teadmised on kõige väärtuslikumad, kui neid teistega jagada.

Vaadake rohkem...

Iga äritehing hõlmab konkreetseid väljakutseid, mille lahendamiseks on vaja spetsialistide teadmisi ja kogemusi. HLB nõustab äriühinguid ettevõtluse alal.

Vaadake rohkem...

Rahvusvaheliste eesmärkide ja tegevustega ettevõtted saavad HLB Expertus maksunduse ala spetsialiste täielikult usaldada, sest neil on rahvusvahelised kogemused ja teadmised asukohariikide aruandlusest ja lepingutest

Vaadake rohkem...

Pakume ettevõtjatele ja pankrotihalduritele erinevaid pankrotiprotsessidega seotud teenuseid nagu raamatupidamise analüüsid, hindamised ja kontrollid.

Vaadake rohkem...

Meie teenuse eesmärgiks on pakkuda tuge kõikides raamatupidamise valdkondades. Pakume nii täisteenust kui eraldiseisvaid raamatupidamise osateenuseid.

Vaadake rohkem...

Võtke meiega ühendust

Meie professionaalne meeskond leiab vastused ka kõige keerulistematele küsimustele

Võtke meiega ühendust
Võtke meiega ühendust
x
x

Share to:

Copy link:

Copied to clipboard Copy